ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Рамковий профіль для виготовлення меблевих фасадів

Компанія «ROMANNA» пропонує виробникам фасадів для меблів високоякісний алюмінієвий рамковий профіль, а також усі необхідні комплектуючі для виробництва сучасних якісних рамкових фасадів. Рамковий профіль використовують, як правило, для вирішення декількох задач – прикрасити меблевий фасад, вирівняти край фасаду, а якщо фасад виготовляється із скла, то рамковий профиль допомагає надійно закріпити скляний фасад і спростити монтаж такого фасаду до корпусу меблів.

Якщо Ви вирішите купити алюмінієвий рамковий профіль у нашій компанії, то зможете значно покращити якість тих видів меблів, які виготовляєте. Для постійних і оптових покупців алюмінієвого рамкового профілю діє гнучка система знижок. Рамковий профіль, монтажні кутики, ущільнювач для рамкових фасадів, а також монтажні гвинти завжди є у нас в наявності.

З усіх питань по купівлі нашої продукції звертайтесь у відділ продажів або до нашого регіонального дилера - ціни на наш алюмінієвий рамковий профіль і комплектуючі Вас порадують!

В умовах жорсткої конкуренції, що склалася на ринку корпусних меблів, чітко простежується наступна тенденція - найбільш успішні компанії прагнуть "підкорити ринок" саме якістю продукції. Багато компаній-виробників кухонних фасадів, що цінують свою репутацію, стараються замінити "паперовий"  ДСП і МДФ рамковий профіль на профіль із алюмінію.

Пример кухни изготовленной с применением рамочного профиля

 

Профілі, що використовуються у виробництві рамкових фасадів 

Алюминиевый рамочный профиль код 0410 для изготовления мебельных и кухонных фасадов Алюминиевый рамочный профиль код 0411 для изготовления мебельных и кухонных фасадов Алюминиевый рамочный профиль код 0412 для изготовления мебельных и кухонных фасадов Алюминиевый рамочный профиль код 0413 для изготовления мебельных и кухонных фасадов
Чертеж рамочного профиля 0410 Чертеж рамочного профиля 0411 чертеж рамочного профиля 0412 чертеж рамочного профиля 0413

Комплектуючі для зборки рамкових фасадів

 
Уголок для рамочного профиля 0616 Уголок для рамочного профиля 0617 Уплотнитель для рамочного профиля 0618

Монтажний кутик для рамкових профілів, код 0616. Комплектується монтажними гвинтами

Монтажний кутик для рамкових профілів, код 0617. Комплектується монтажними гвинтами

Ущільнювач для кріплення рамкових фасадів, код 0618.

 

Варіанти обробки поверхні рамкового профілю

Завжди у наявності великий вибір кольорів. У складській програмі присутні 4 варіанти забарвлення алюмінієвого рамкового профілю, що декорується в структуру дерева. А також більше 10 кольорів анодування. Крім того, ми виконуємо високоякісне фарбування профілю у практично будь-які структури дерева і кольру RAL.

Наші консультанти запропонують Вам оптимальне рішення при подготовці до виготовлення рамкових фасадів з використанням алюмінієвих профілів 

 Завдяки швидкому розитку сучасних технологій, алюмінієві рамкові профілі стали щоденним матеріалом. Поєднання традиційних матеріалів з алюмінієвими елементами профілів при виготовленні фасадів нададуть Вашим меблям неповторний шарм і оригінальність. Виробники меблів мають тенденцію до об'єднання декількох матеріалів, які вони використовують при виготовленні фасадів, у тому числі скло, пластик, зеркало та інші, що робить використання алюмінієвих рамкових профілів практично незамінним. 

Ми використовуємо найбільш високоякісний рамковий профіль з трьома видами покриття: анодування (покриття під срібло і золото різних відтінків), покриття високоякісними полімерними фарбами і кольори RAL, а також надання поверхні подібності до дерев'яної. 

 Максимальна довжина рамкових профілів складає 5800 мм
У нас Ви можете купити рамковий профіль і 
замовити порізку під Ваш розмір

 Використовуючи наш алюмінієвий рамковий профіль, Ви можете виготовити фасад, комбінуючи з допомогою з'єднувальних кутиків під кутом 45 градусів, або використовуючи декілька профілів різного типу для горизонтальних і вертикальних крайок фасаду, які у свою чергу з'єднуються монтажними чи стандартними гвинтами. Завдяки можливості комбінувати кілька видів профілів, Ви можете створити незвичайний рамковй фасад, розділивши його на декілька частин, використовуючи найрізноманітніші матеріали для їх заповнення (ДСП, МДФ, дерево, пластик, алюміній…).

Ми виконуємо доставку алюмінієвого рамкового профілю

по Ужгороду та Україні

Приклади використання алюмінієвого профілю:

 

 

Comodo SSL