ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Фасади з дерева

Фасади з дереда в Ужгороді від компанії Romanna: основні типи 

 

Дерев'яні фасади ARMANDO

 

Дерев'яні фасади

 

Дерев’яні фасади в Ужгороді з натурального дерева патиновані    

Основні типи     

               

 

Меблеві дерев’яні фасади в Ужгороді - елітний вид продукції для найвибагливіших клієнтів.
Природні кольори, довговічність, надійність, все це характеризує меблі з натурального дерева, що прослужать довгі роки.
Фірма Romanna™ пропонує різноманітні види фрезерування фасадів з натурального дерева, широку кольорову гаму та різні породи деревини.

5 причин замовити дерев'яні фасади в Ужгороді в студії Romanna:

  1. Екологічна деревина. Для виробництва фасадів ми використовуємо тільки деревину, що пройшла сертифікацію. Це означає, що матеріал був грамотно відібраний, висушений, просочений і покритий спеціальними засобами (антигрибкові, гідрозахист).
  2. Неповторний дизайн. Наші дизайнери розробили десятки оригінальних фільонок, профілів і фасадів, серед яких легко вибрати модель у будь-якому виконанні. В нашій колекції є прямі і гнуті фасади, суцільні та рамкові конструкції.
  3. Якісна фурнітура. Фахівці студії завжди підбирають фурнітуру високої якості, яка бездоганно служить десятиліттями. Поєднання якісного  натурального матеріалу з правильним вибором фурнітури – гарантія високої  надійності місць кріплення.
  4. Естетика. Натуральне дерево завжди виглядає розкішно. Різні типи фрезерування, обробки і покриття поверхонь, відповідні профілі дають змогу створювати гарнітури, які ніколи не вийдуть із моди.
  5. Гарантійне і післягарантійне обслуговування. Ми готові реставрувати пошкоджені фасади з дерева в Ужгороді та за його межами в гарантійний та післягарантійний термін.

 

ПРОФІЛІ


Потрібна допомога, телефонуйте за номерами:

+38 (066) 408-66-96
+38 (093) 578-98-94
+38 (095) 074-69-08 
 
Comodo SSL