ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Шпоновані фасади

Шпоновані фасади в Ужгороді

Кухні з шпонованими фасадами набувають дедалі більшої популярності. І не дарма, адже Ви отримуєте фасад, вкритий шаром справжнього дерева. Шпон клеїться на ДСП, МДФ або на столярну плиту, після цього поверхня шліфується та лакується.

 

Студія меблів Romanna використовує фасади із шпоном дуба, вільхи, ясена та черешні. Переглянути зразки можна у магазині за адресою Ужгород, вулиця Капушанська, 14.

 

Шпоновані фасади: особливості та переваги

 

Основа. В якості основи для виготовлення кухонних фасадів, які потім підлягають шпонуванню, найбільш часто використовуються МДФ плити. За своїми характеристиками МДФ істотно виграє перед більш дешевими (наприклад, ДСП плитами) і служитиме Вам довгі роки.

 

Дизайн.Дизайн таких кухонь ніколи не буває нудним. Крім благородного вигляду натуральної деревини, пропонується великий вибір кольорів, фактур і способів обробки поверхні шпону. Все це залежить від різновиду деревини, а також від останньої стадії обробки (розрізняють лакові та глянцеві фасади).

 

Ще більше переваг

 

· зовнішній вигляд. Натуральний шпон — матеріал природний та шляхетний. Його і близько не можна порівнювати із плівками, що імітують малюнок деревини;

· довговічність і зносостійкість. Шпон служитиме в рази довше, ніж фасади, обклеєні плівкою. Деревина краще переносить перепади температур, зміну вологості, механічні пошкодження;

· можливість реставрації. Навіть, якщо Ви випадково пошкодили шпон, то його можна реставрувати — відшліфувати, перекрити лаком або навіть закрити латкою. Таких робіт за жодних умов не вийде провести з плівковими чи пластиковими фасадами.

 

Чи є недоліки?

 

Так,є. Такий будівельний матеріал, як шпоновані фасади, купити в Ужгороді Вам запропонують за більшою ціною, ніж аналоги з ДСП чи плівкові фасади. Окрім вартості, мінусом може стати якість нанесення шпону, якщо його виконує недобросовісний виробник. Порада у цьому випадку лише одна — не слід гнатися за дешевизною!

 

Шпоновані фасади від Romanna Mebli

 

Кухня, виготовлена з натурального дерева — задоволення не з дешевих, але меблева промисловість знаходить рішення цієї проблеми — імітація дерева шпоном. Використання цього способу оформлення фасадів здешевлює вартість кінцевого продукту, роблячи співвідношення ціни та якості максимально вигідним для клієнта.

 

Студія меблів Romanna співпрацює з найкращими українськими виробниками шпонованих фасадів. Ми на власному досвіді пересвідчилися у якості продукції, яку використовуємо, та радимо скористатися нашим досвідом! 

 

Comodo SSL