ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Акриловий камінь Corian в Ужгороді

Акриловий або, як його ще називають, штучний камінь Corian від концерну DuPont був винайдений ще у 1967 році як матеріал для протезування кісток. Проте у медицині штучний камінь не прижився і його почали використовувати у виробництві меблів, де він є незамінним і сьогодні.

Штучний камінь: природний чи “хімічний” матеріал?

У складі акрилового каменю до 70% мінерального наповнювача — тобто, самого каменю. Решта матеріалів — це смоли акрилати для зв'язування частинок та кольорові пігменти для надання кольору.

Таким чином можна говорити, що акриловий камінь Corian на 70% є натуральним. Його споживчі якості максимально наближені до натурального каменю, а завдяки додаванню смол та пігментів мають значні переваги над останнім. Для наочності ми підготували порівняльну таблицю:

Властивості

Штучний камінь Corian

Натуральний камінь

Кольори

Понад 100

10

Мікротріщини

Немає

Є

Пори

Немає

Є

Крихкість

Міцний

Крихкий

Гігієнічність

Гігієнічний

У процесі експлуатації у тріщини та пори потрапляє бруд, розвиваються бактерії

Пластичність

Піддається формуванню

Непластичний

Стійкість до впливу температур

Стійкий

Стійкий

Чи піддається термообробці

Так

Ні

Стійкість до впливу хімічних речовин

Стійкий

Частково стійкий

Який на дотик

Теплий

Холодний

Радіаційні частки

Немає

Присутні (має власний радіаційний фон)

Стійкість до впливу вогнем

Змінює колір (можливо реставрувати)

Стійкий

Догляд

Простий (звичайними засобами для чищення)

Складний (важко, а часто й неможливо усунути жир, плями від кави, соку та інших кольорових продуктів)

Реставрація

Проста

Складна

Штучний камінь Corian та його переваги

1. Висока пластичність

Матеріал Corian може приймати практично будь-яку форму! За допомогою технології термоформування виробам з акрилового каменю можна надати саме ту форму, яку бажає бачити клієнт. При цьому збережеться й монолітність виробу, оскільки Corian піддається безшовному склеюванню.

2. Широкий вибір кольорів

Понад 100 — саме стільки кольорових рішень дозволяє створити технологія виготовлення штучного каменю. Однотонні кольори, відтінки натурального каменю, глянцеві поверхні, блиск, матові поверхні та навіть ексклюзивні кольори на замовлення — від такого вибору розбігаються очі, проте свій варіант знайде навіть найвибагливіший клієнт.

3. Незвичайний дизайн

Присутність штучного каменю в інтер'єрі вже робить його незвичайним, але концерн DuPont створив ще одне оригінальне рішення — це підсвічування світлих кольорів Corian.

4. Екологічність

Компанія DuPont на всіх етапах своєї роботи дотримується високих екологічних стандартів, які є основною зокрема й під час вибору сировини для акрилового каменю Corian. До складу цього матеріалу входить: тригідрат алюмінію (порошок, з якого виготовляється зубна паста), акрилова смола (використовується у стоматологічній практиці під час встановлення пломб) та харчові пігменти, які є безпечними для життя та здоров'я людини. Поверхні, оформлені Corian не виділяють радіаційного фону, запахів, парів.

5. Незмінність кольору

Технологія виготовлення акрилового каменю тримається у секреті, адже саме вона забезпечує однакову структуру, широкий вибір та постійність кольорів матеріалу.

6. Тривалий термін та простота експлуатації виробів зі штучного каменю

Матеріал Corian був винайдений 50 років тому, а у меблевому виробництві та оформленні інтер'єрів став використовуватися дещо пізніше. Сьогодні можна побачити інтер'єри з Corian, яким виповнилося по 25-30 років!

Акриловий штучний камінь в Ужгороді за доступною ціною від Romanna

Доглядати штучним каменем навіть простіше, ніж за меблями з інших матеріалів, оскільки його властивості дозволяють не турбуватися про можливе пошкодження (або реставрацію у випадку пошкодження).

Обирайте для себе найкраще! Ми радимо своїм клієнтам акриловий камінь ТМ Corian від компанії DuPont, бо самі переконалися у його якості. 

Comodo SSL