ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Гардеробні в Ужгороді

Гардеробна кімната - це передусім система зберігання речей. Тому ми намагаємося використати кожен сантиметр внутрішнього простору, щоб зробити його корисним і функціональним. Щоб допомогти Вам повноцінно використати простір гардеробної кімнати, існують зручні механізми, за допомогою яких ви легко зможете дістати будь-який предмет з найвищої полиці. Квартира, в якій навколо нас панує порядок дорогого коштує. Але багато хто з нас знаходиться в полоні речей, які нас оточують. Гардеробна в Ужгороді — чудовий вихід із даної ситуації.

Замовити консультацію

Меблі в гардеробну в Ужгороді

За допомогою гардеробної кімнати ми не просто організовуємо побут, але і позбавляємося від щоденних пошуків потрібного одягу, взуття, аксесуарів, крім того меблі в гардеробну в Ужгороді надають житлу естетичності і простору. Гардеробна на замовлення вирішує відразу усі проблеми з організацією Ваших речей. Якщо раніше в поняття гардеробної кімнати вкладали темну комору, яку використали для складування потрібних і не зовсім потрібних речей, то сьогодні все частіше володарі квартир вважають за краще робити індивідуальне замовлення гардеробної.

 

 

Шафа гардеробна в Ужгороді

Гардеробні кімнати на замовлення являють собою особливим чином організований простір, в якому зберігатиметься одяг, взуття, білизна. Гардеробна кімната може виглядати як окрема кімната або вигородка в якому-небудь приміщенні, а також може бути частиною квартири-студії, тобто функціональної зони. Але в усіх випадках, до гардеробної кімнати входить огороджуюча конструкціяі наповнення, яке включає в себе несучі частини і оснащення у вигляді елементів зберігання, аксесуарів, освітлення. Також це може бути шафа гардеробна в Ужгороді.

Вбиральні на замовлення можуть включати в себетакож окремі предмети меблів.

Comodo SSL