ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Вирішили зробити шафу-купе своїми руками?

Ми допоможемо в оформленні її фасаду!

Ми раді бачити у колі наших клієнтів та партнерів як меблеві фірми і професійних дизайнерів, так і людей, які хочуть змінити або цікаво оформити свою шафу-купе самостійно.

Компанія "ROMANNA" пропонує послуги по зборці, виробництву та монтажу фасадів до шаф-купе та міжкімнатних перегородок. До Вашої уваги пропонується обширна колекція варіантів заповнення фасадів до шаф-купе, піскоструйної та вітражної обробки скла і дзеркал за найкращими цінами.

Як правильно обрати матрац?

Матрац – річ індивідуальна, майже як одяг. Компанія "Matroluxe®" випускає широкий модельний ряд матраців, який дозволяє вибрати те, що підійде саме Вам. Тут радимо покладатися на поради професіоналів та дослухатися до власних відчуттів – обов’язково випробуйте декілька моделей матраців, орієнтуючись на свої відчуття в різних положеннях тіла.

 

Три кроки до Вашої ідеальної кухні

Кухня в квартирі – це "багатофункціональний" простір. Тут ми готуємо, їмо, відпочиваємо за чашкою чаю, приймаємо гостей. Тому до створення інтер’єру, який може бути не тільки практичним, але й буде відображати вашу індивідуальність, варто підійти ґрунтовно. 
Вирішення цього цікавого, але нелегкого завдання можна розділити на три етапи, про які розповідаємо далі.
 

Як правильно спланувати кухню

Перед оформленням замовлення кухні, необхідно з максимальною точністю скласти план приміщення, позначивши загальні габарити, розташування вікон з підвіконнями, плінтусів, дверей, газових труб, електричних розеток та багато інших деталей, про які точно знатиме дизайнер та спеціаліст, який виконуватиме заміри приміщення. 
 

Меблі для кухні: організовуємо зону їдальні

Розробку проекту кухні необхідно починати з визначення місця розташування обіднього столу. Якщо простір приміщення обмежений, варто вибрати компактну і багатофункціональну побутову техніку і зменшити кількість таких меблів як шафки для зберігання посуду. Для того, щоб доросла особа почувалась за столом комфортно і зручно, її особиста зона повинна мати не менше 70 см ширини.
 

Коли слід змінити кухню

Є кілька найпоширеніших ситуацій, коли заміна кухонних меблів є не лише виправданим, а й необхідним заходом. Далі говоримо про те коли та чому слід купити нову кухню. 
 
Comodo SSL