ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Cleaf: історія

До середини 2000-х в індустрії виробництва ламінованих ДСП плит склалась ситуація, при якій виробничі потужності модернізованих та нових заводів повністю покривали всі потреби локальних ринків Західної та Центральної Європи. В часи фінансової кризи 2008-2009 років ці підприємства стали збитковими: серед виробників ЛДСП розгорілась гостра конкуренція, ціни та прибутки впали, деякі заводи припинили діяльність.

Для вирішення кризи на ринок поступово вводились нові технології, які підлаштовували під нові тренди в деревообробній сфері – екологічність, візуальна відповідність природнім матеріалам, тактильні відчуття. 
 
Синхронізовані структури для декору 
В кооперації з виробниками декоративного паперу, першим запустили виробництво синхронізованих структур на завод Kaindl в Австрії в 2010 році. Інші теж не забарились – на сьогодні майже кожен великий європейський концерн, який виробляє ЛДСП, має лінійку продуктів з синхронізованими декорами.
 
Що це таке? Синхронізовані декори ЛДСП – це декори, в яких малюнок на папері, що імітує структуру дерева, відповідає відбитку (структурі) на поверхні. Преси для синхродекорів дорогі, набір декорів обмежений, однак у будь-якого виробника цей набір, зазвичай, найбільш трендовий.
 
Виробники з Італії не змогли залишатись осторонь. В країні – диктаторі моди знайшлось одне сміливе підприємство, яке перетворило новий тренд на справжній прорив – звичайно, мова йде про Cleaf. Компанія, яка не мала в своїх активах ліній для виробництва ні ДСП, ні МДФ наважилась виробляти ламіновані плити, використовуючи нову на той час технологію TSS –Thermo Structured Surface.
 
Синхронізацію малюнка на папері компанія Cleaf вирішила поєднати з глибоким (значно глибшим, ніж у конкурентів) відтиском на плиті. На сьогодні Cleaf має більше глибоких тиснень і синхротиснень, ніж всі конкуренти цієї компанії. У тісній співпраці з виробниками декоративного паперу компанії Cleaf вдається створювати нові тренди.
 
Про Cleaf
Cleaf – це торгова марка з виробництва плит ЛДСП та ЛМДФ, яку полюбили споживачі. Глибокі синхронізовані структури фасадних полотен Cleaf належать до преміум сегменту по ціновій політиці та можуть задовольнити дизайнерські бажання навіть найбільш вимогливих клієнтів. 
Comodo SSL