ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Оформлення фасаду шафи-купе

Без сумніву, внутрішній простір шаф-купе надзвичайно важливий. Однак, вся естетика, неповторний стиль та дизайн напряму залежать від фасаду шафи-купе. Фасад – це частина інтер’єру і він дуже важливий для створення гармонії з навколишнім фоном.

ДСП та МДФ
Зазвичай основу фасадів становлять дерево-стружкові плити (ДСП), а також деревоволокнисті плити середньої щільності, так звані МДФ плити. Зовнішню сторону плит покривають ламінувальною плівкою або шпоном натурального дерева, що надає солідного і класичного вигляду, створюючи враження, що при виготовленні використовувалась лише натуральне дерево – дуб, горіх, береза, червоне дерево і так далі.
 
Інші варіанти покриття
Оригінально та стильно виглядають фасади шаф-купе з ротанговим плетінням. Ротанг – це тропічне дерево, що росте в Південно-східній Азії, чиї стебла плетуть для отримання чудових панелей для шаф-купе та інших меблів. Натуральний ротанг можна замінити штучним. Виглядає він майже так як натуральний, але коштує дешевше. 
 
Ще один екзотичний матеріал для облицювання фасаду – це, звичайно ж, бамбук, який може надати інтер’єру неперевершену атмосферу тропіків та створити відчуття перебування в тропічному бунгало, якщо в дизайн ввести також інші елементи декору в такому ж стилі.
 
Скло та дзеркала на фасадах шаф-купе 
Безперечно, один з найбільш поширених матеріалів для лицевої частини фасадів – це скляні полотна та дзеркала. Такі полотна мають безліч переваг. По-перше, візуально збільшується площа, по-друге, інтер’єр стає світлішим та яскравішим. Є можливість декорувати скляні та дзеркальні фасади фотографіями, малюнками та різними вітражними елементами, які створять розкішний і модний дизайн всього інтер’єру. З дзеркальними та скляними фасадами кімната стає світлою та просторою.
 
Для фасадів використовують спеціальні дзеркала, товщиною 4 міліметри. Вони армовані прозорою плівкою, яка значно підвищує ударостійкість дзеркала, а при пошкодженнях стримує гострі уламки, щоб не травмувати людей довкола.
 
Матоване скло, яке заповнює фасад шафи-купе – це елегантно та вишукано. Узори на такому склі виглядаю особливо граціозно та витончено.
 
Також для шаф-купе виготовляють скляні фасади, яким можна надати абсолютно будь-яку кольорову гамму, тим самим створюючи супермодний яскравий стиль або м’який і спокійний дизайн.
 
Таким чином, рішень для оформлення фасадів безліч – головне обрати дизайн шафи-купе, який буде співзвучний із навколишнім інтер'єром.
Comodo SSL