ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Коли слід змінити кухню

Є кілька найпоширеніших ситуацій, коли заміна кухонних меблів є не лише виправданим, а й необхідним заходом. Далі говоримо про те коли та чому слід купити нову кухню. 
 
Ремонт
 
Перед початком ремонтних робіт вам необхідно продумати концепцію дизайну, в якому буде виконаний інтер’єр вашого будинку. Модні журнали і телепередачі пропонують десятки рішень, які можуть задовольнити бажання навіть найвибагливіших смаків – від строгої класики і розкішного бароко до сучасного мінімалізму та еклектики. Який би Ви стиль не обрали, важливо пам’ятати про те, що дизайн кожного приміщення в будинку має бути об’єднаний загальною ідеєю. Щоб не порушувати гармонію концепції, варто придбати нову кухню. В салоні меблів "Romanna" професійні менеджери допоможуть Вам вибрати кухню, розкажуть про популярні моделі та дадуть відповіді на всі Ваші запитання. 
 
Перепланування кухні
 
Сьогодні значна увага під час організації простору та вибору меблів надається ергономіці. Сучасна кухня повинна бути комфортною для приготування страв та проведення сімейних прийомів їжі, а також для зберігання посуду та різноманітного кухонного приладдя. 
Представлені на ринку меблі зазвичай комплектуються різними багатофункціональними шухлядами, місткими шафками, зручними рейлінгами та поличками. Щоб процес приготування їжі перетворився на задоволення, а сімейна вечеря – на маленьке свято, варто подумати про купівлю нової кухні. В меблевому салоні Ви без зусиль зможете підібрати кухню, яка не тільки буде відповідати вимогам ергономіки, але й легко впишеться в інтер’єр Вашого дому. Окрім того, в салоні менеджери-дизайнери створять 3D-модель Вашої майбутньої кухні і проконсультують Вас щодо розташування меблів за правилом "робочого трикутника" (плита, мийка, холодильник).
 
Переїжджаєте у нове помешкання 
 
При переїзді на іншу квартиру люди зазвичай зіштовхуються з проблемою: меблі не підходять до нових приміщень. Кухонні меблі, наприклад, занадто великі або малі, чи їх дизайн застарів. Вихід з цієї ситуації тільки один – придбати нові сучасні меблі. 
Якщо приміщення нової кухні дозволяє, Ви можете придбати умеблювання зі стильною барною стійкою або великим обіднім столом зі стільцями, які стануть акцентом в інтер’єрі. 
Сучасні аксесуари, такі як рейлінги, тримачі для полиць, лампи для освітлення стільниці будуть гармонійно доповнювати будь-яку дизайнерську ідею. В салонах меблів Ви можете замовити кухню за індивідуальним проектом для створення неповторного, оригінального інтер’єру.
 
Якщо приміщення нової кухні невелике, Ви можете вибрати компактний набір меблів з вбудованою побутовою технікою. Широкий асортимент рішень дозволяє придбати меблі, виконані в будь-якій кольоровій гамі.
 
Менеджери магазину допоможуть Вам організувати простір приміщення так, щоб кухня займала мінімум місця, але при цьому була максимально функціональною.
 
Comodo SSL