ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Як правильно спланувати кухню

Перед оформленням замовлення кухні, необхідно з максимальною точністю скласти план приміщення, позначивши загальні габарити, розташування вікон з підвіконнями, плінтусів, дверей, газових труб, електричних розеток та багато інших деталей, про які точно знатиме дизайнер та спеціаліст, який виконуватиме заміри приміщення. 
 
Коли викликати майстра для зняття замірів?
 
Проект майбутньої кухні на замовлення найкраще створювати до початку ремонту. Це робиться для того, щоб в подальшому можна було спланувати електричні та сантехнічні комунікації. До виклику майстра для замірів Вам разом з дизайнером необхідно вирішити декілька питань:
  • якою буде підлога на кухні – паркет, плитка, ламінат, лінолеум;
  • яка побутова техніка вам необхідна та як вона буде розміщена;
  • який матеріал обиратиметься для фасаду кухні;
  • чи буде на стіні між верхніми та нижніми шафами фартух з настінних панелей чи плитки;
  • та інші питання, які найкраще вирішувати у присутності спеціаліста. 
Вибір кухні на замовлення
 
Перед оформленням замовлення кухні потрібно чітко визначити як буде використовуватись приміщення. Для того, щоб розібратись з функціями кухні, варто відповісти на декілька запитань:
  • Що для вас є кухня? Місце для прийому їжі і/чи її приготування?
  • Як часто ви готуєте на кухні?
  • Яка площа приміщення?
  • Скільки людей проживає в будинку\квартирі?
Розробка плану кухні на замовлення
 
На початку роботи спеціаліст зі зняття замірів позначає на плані кухні загальні габарити приміщення: висоту, довжину, ширину. Далі відзначаються місця розташування вентиляційних отворів, водостоків, кранів, розеток, дверей, вікон, газових труб та інше Потім проектується розташування кухонних меблів та побутової техніки.
 
Підготовка приміщення для збору меблів та встановлення техніки
 
Монтаж меблів для кухні на замовлення здійснюється після завершення ремонту підлоги, стін, виконання розведення сантехніки та електрики. Якщо після оформлення кухні на замовлення Ви вирішили, наприклад, змінити покриття підлоги чи додатково поштукатурити стіни, Вам варто проконсультуватись з дизайнерами щодо внесення можливих змін до проекту.
 
Comodo SSL