ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Три кроки до Вашої ідеальної кухні

Кухня в квартирі – це "багатофункціональний" простір. Тут ми готуємо, їмо, відпочиваємо за чашкою чаю, приймаємо гостей. Тому до створення інтер’єру, який може бути не тільки практичним, але й буде відображати вашу індивідуальність, варто підійти ґрунтовно. 
Вирішення цього цікавого, але нелегкого завдання можна розділити на три етапи, про які розповідаємо далі.
 
Складемо план 
 
Перш ніж вибрати відповідні моделі кухні, замовляти меблі та техніку, необхідно зрозуміти як буде виглядати умеблювання. Для цього на основі даних, отриманих після замірів приміщення, складається план, а студія меблів "Romanna" пропонує також створення 3D-моделі майбутніх меблів.
 
При складанні плану майбутньої кухні спеціаліст враховує її архітектурні та технічні особливості, а також побажання власника. До уваги береться буквально все: розмір вікон, підвіконь, дверей і батарей, фіксується розташування розеток і систем водопостачання.
 
Математична формула на кухні 
 
Звичайно, можна придбати вже готову кухню. Це простіше, дешевше і швидше. Але такий варіант підходить не всім і не завжди. Особливо, якщо Ви хочете досягнути гармонійного поєднання функціональності та індивідуального стилю приміщення. Професійний дизайнер при створенні індивідуального проекту візьме до уваги особливості планування кухні, її переваги та недоліки. Рекомендуємо попередньо скласти список предметів інтер’єру, які Ви б хотіли обов’язково бачити в оновленому приміщенні. Продумайте, що буде зберігатись в кожній шафі, ящику та полиці.
Враховуючи всі ці тонкощі та нюанси, дизайнер виведе формулу Вашої ідеальної кухні.
 
Обираємо матеріали
 
Меблі складаються з двох частин:
  • каркас, який є основою і захований від очей;
  • фасад – "лице кухні", її зовнішня частина.
Матеріал, з якого виробляють елементи конструкції, повинен бути максимально стійким до механічних впливів. 
 
Завершальними штрихами вибраного стилю приміщення стануть декоративні елементи: кімнатні рослини, штори та інші аксесуари.
Comodo SSL