ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Керамограніт Dekton в Ужгороді

Dekton – унікальний продукт виробництва іспанської компанії Cosentino, що має прекрасні експлуатаційні властивості. Меблева студія Romanna пропонує придбати керамограніт Dekton у м. Ужгород.

Характеристики та переваги матеріалу

Керамограніт Dekton виготовляють за допомогою спікання частинок кристалічного діоксиду кремнію, силікату алюмінію, амфорного оксиду кремнію і неорганічних пігментів (пропорції залежать від бажаного декоративного ефекту). Складові спресовуються в кам'яні плити і спікаються при високій температурі з застосуванням ексклюзивної технології TSP (прискорені метаморфічні зміни в камені). Поставляється дектон у плитах 3200 х 1440 мм завтовшки 8, 12 і 20 мм.

Керамограніт застосовується для оформлення стільниць і підвіконь, кухонних островів і тумб у ванній кімнаті, настінних панелей, підлог, сходів і фасадів будівель.

Завдяки великій варіативності відтінків, візерунків і натуральному вигляду керамограніт дає змогу створити по-справжньому стильний, розкішний інтер'єр. При цьому у дектона є чимало практичних переваг:

  • стійкість до механічних пошкоджень;

  • майже повна непроникність для забруднювачів (завдяки низькій пористості плями не в'їдаються у поверхню і легко видаляються);

  • малочутливість до побутової хімії;

  • стійкість до високої і низької температур;

  • міцність на вигин;

  • довго зберігає декоративні властивості.

Наразі компанія Cosentino в межах лінійки полірованих поверхонь із дзеркальним блиском Dekton XGloss пропонує колекції:

  • Dekton XGloss Solid – з рівним, суцільним покриттям;

  • Dekton XGloss Natural – із зовнішнім виглядом, барвами і текстурами натурального каменю.

Замовляйте керамограніт Дектон в Ужгороді від Romanna

Якщо ваша мета – по-справжньому стильний і розкішний інтер'єр у квартирі або заміському будинку, пропонуємо придбати керамограніт Дектон у м. Ужгород. Звертайтеся до студії меблів Romanna за вказаними на сайті телефонами або приїжджайте в наш магазин: ми не тільки запропонуємо вам вибір унікального матеріалу дектон, а й порадимо найкраще колірне рішення для вашого інтер'єру. Також ми можемо розробити дизайн із застосуванням штучного каменю і створити унікальні меблі для вашого будинку.

Керамограніт дектон надійний і простий у догляді, його застосування в оформленні інтер'єру є не тільки стильним, а й практичним сучасним рішенням.

Comodo SSL