ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

МЕБЛІ ДЛЯ КУХНІ В УЖГОРОДІ

 

Заповніть форму і отримайте знижку на кухню 500 грн.

Отримати знижку 500 грн.
Закрити

...

*Знижка разова і діє на одне замовлення

 

Дуже велика роль в сучасній квартирі відводиться організації простору кухні. Добре, коли її площа дозволяє зручно і доступно розташувати усі кухонні аксесуари: меблі, побутову техніку, посуд і інше кухонне начиння для комфортного приготування їжі, коли її простір можна використати як одне з місць, де можна посидіти з друзями або зібратися на сімейну вечерю.

 

У тих випадках, коли її розміри невеликі, все одно існує багато можливостей, що дозволяють облаштувати такі маленькі кухні на замовлення, виконавши унікальні за розміром елементи меблів. Ми можемо запропонувати багато цікавих варіантів, які нададуть їй особливий затишок. В цьому випадку для виготовлення кухонних меблів в Ужгороді слід звернутися до фахівців нашої компанії, які допоможуть Вам так організувати її простір, коли кожен сантиметр площі використовуватиметься найефективніше.

 

Оскільки все-таки найголовніше призначення кухні полягає в приготуванні їжі, то усі меблі мають бути ергономічними, тобто зручними для роботи. З іншого боку, вони мають бути ідеально пристосованими  для зберігання певного запасу продуктів і необхідних інструментів, що полегшують процес готування. Дуже важливо, щоб меблі для кухні в Ужгороді на замовлення від виробника мали привабливий зовнішній вигляд.

 

Фурнітура для кухонь

 

 

А для будинків старого планування з тісними кухнями на перший план виходять габарити кухонних меблів і можливість правильної організації  її простору. Наші фахівці допоможуть Вам і складуть детальний план розміщення необхідних Вам меблів в наявному просторі кухні. Для цього застосовується комп'ютерне 3D-проектування, за допомогою якого Вам представлять наочний варіант майбутнього вигляду Вашої кухні.

 

Меблі на кухню від виробника в Ужгороді

Проектуючи великі або маленькі кухні на замовлення в Ужгороді, фото вже виконаних замовлень і комп'ютерні програми допоможуть якнайкраще розташувати усі необхідні меблі. Від Вас залежатиме вибір стильової спрямованості меблів, їхкольору, фактурних особливостей обробки. Досвід показує, що внутрішнє наповнення кухні має не менше значення, ніж обробка і зовнішній вигляд фасаду для кухні. Створення власного стилю-цезавжди дружна співпраця професіоналів нашої компанії при Вашій безпосередній участі на етапі проектування.

Переваги кухні під замовлення від салону меблів "Romanna":

- перевірена висока якість вживаних матеріалів і технологій;

- сучасний інтер'єр кухні;

- широкий вибір зручних пристосувань,у тому числі висувних частин;

- творчий підхід в кожній ситуації;

- нестандартні кухні на замовлення;

- безкоштовний виїзд на заміри (по Ужгороду);

- розробка унікального дизайну кухні по індивідуальному замовленню;

- організація освітлення і підсвічування на кухні;

- безкоштовний монтаж виготовлених нами меблів;

- наявність гарантійного і післягарантійного обслуговування;

- рекомендації по доглядуі експлуатації.

Замовити кухню в Ужгороді

Виклик додому замірникадуже важливий і не слід нехтувати такою можливістю, оскільки при проектуванні потрібна якнайповніша інформація про приміщення кухні. Сюди можна віднести окрім розмірів, конструктивні особливості(виступи, ніші, непрямі кути), наявність газових труб, що виступають, і опалювання, розташування віконних отворів, дверей, освітлення і багато іншого. Тільки при їх повному обліку можна спроектувати по справжньому зручну і красиву нестандартну кухню. Замовити кухню в Ужгороді — легко та доступно.

Кухні з МДФ в Ужгороді та інші рішення

На Ваш смак і вибір наша фірма пропонує численні і різноманітні фасади з масиву, ДСП і кухні МДФ в Ужгороді з покриттям декоративною плівкою або забарвленням по каталогу RAL. Велике значення має вигляд стільниці. Стільниці для кухні на замовлення можуть бути виконані з самих різних матеріалів у багатій колірній гаммі. Міцне покриття здатне витримувати значні механічні навантаження, що дуже важливо, коли стільниця використовується як обробна дошка. Ми готові запропонувати Вам стільниці з штучного каменю.

Властивості цього унікального матеріалу дозволяють зняти перед Вами багато обмежень в його використанні. Усі кухонні стільниці мають тривалий термін експлуатації і відрізняються прекрасним зовнішнім виглядом. Завдяки щільній структурі на них не залишаються плями і за ними легко доглядати, оскільки їх можна мити проточною водою з-під крану.

 

Види сучасних кухонь в Ужгороді

1) кутова кухня в Ужгороді

Кухня кутового планування найбільш практична і зручна з точки зору використання вільного простору . Багато ящиків для зберігання кухонного начиння і харчових запасів. Досить місця для розміщення побутової техніки. Якщо дозволяють габарити кухні, то можна вбудувати і посудомийну і пральну машинки. Стільницю зазвичай роблять довгою і одномірною, а над нею розміщуються підвісні полиці, шафи. Зручно готувати і обідати, розмістивши у вільній частині обідній стіл.

2) лінійна

Кухня в одну лінію в основному встановлюється в малогабаритних приміщеннях. Проте можна збільшити місця для зберігання, за рахунок повного використання верхнього рівня шаф, величиною до стелі. Уся техніка розташовується в один ряд. Кухня такого планування виглядає витончено, не громіздко. А використовуючи, наприклад, у фасадах шаф глянцеву поверхню, можна збільшити простір. Велика частина кухні відведена під обідню зону. Додаткову робочу поверхню створює обідній стіл.

3) п-подібна

П-подібнакухня розташовується уздовж трьох стін приміщення. Таке планування дуже компактне, містке. Якщо приміщення малогабаритне, то має сенс використати для зберігання начиння і приготування їжі кожен сантиметр простору. Проте їдальню в такій кухні влаштувати навряд чи вдасться. Холодильник, плиту і раковину тут краще для зручності розмістити у різних стін, проте, у випадку якщо П-подібнакухня встановлюється у великому приміщенні, то може бути незручним ходити від одного робочого місця до іншого.У п-подібнійкухні можна розмістити велику кількість побутової техніки.

4) острівна

Кухні типу острів - це кухні кутових, лінійних і П-подібнихтипів з окремим доповненням в центрі, що називається "острів". Зазвичай на "острові" розміщують плиту або мийку. При великих габаритах приміщення це дуже зручно. До того ж в ньомуможна розмістити додаткові ящики для зберігання. Проте в маленькій кухні такий "острів" буде тільки незручністю при приготуванні їжі.

ПРИКЛАДИ НАШИХ КУХОНЬ (більше прикладів кухонь можна переглянути тут)

Comodo SSL