ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (093) 578 98 94
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Кухонна техніка

Ми пропонуємо готове рішення для вашого дому!

Замовити меблі в студії Romanna означає придбати гарнітур “під ключ”. Після того, як наші майстри змонтують меблі та покинуть Ваш дім, можна буде відразу починати користуватися покупкою.

З особливою турботою ми підбираємо побутову техніку, адже це ті речі, які мають служити десятиліттями. Найбільш гостро це питання стоїть при замовленні кухонних гарнітурів — Ви намагаєтеся врахувати усі параметри майбутньої кухні, продумати “місце” кожної одиниці техніки наперед, уявляєте складний вибір, який доведеться робити щоразу... Тепер усім цим займемося ми!

Ось що Ви отримаєте:

  • ідеальну чистоту (наші майстри приберуть після себе);
  • повністю готову до роботи техніку (усю техніку розпакують, установлять та підключать згідно з інструкцією та попереднім планом);
  • якісну техніку, яка ідеально впишеться в інтер'єр та буде служити Вам так довго, як Ви захочете (ми обираємо техніку світових лідерів своєї справи — Samsung, Gorenie, Whirlpool, Bosch);
  • можливість спокійно планувати свій час, будучи впевненим у відмінному результаті.

Увага! Звертайтеся до нас ПЕРЕД початком ремонту! Це дозволить нашим майстрам і дизайнерам грамотно розпланувати всі нюанси майбутньої кухні, вітальні чи іншого Вашого життєвого простору.

Comodo SSL