ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (093) 578 98 94
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Штучний камінь

Штучний камінь: матеріал №1 для ідеальної кухні!

 

Як створити ідеальну кухню? Секрет простий: зробити її сучасною та зручною! Адже кухня – це місце, де сім’я перебуває чи не найчастіше і яке мимоволі потрапляє на очі гостям та й самим власникам. І тому ця частина помешкання повинна поєднувати в собі функціональність, ергономічність та дизайн.

Допомогти зробити кухню, про яку ми розповідаємо, допоможуть сучасні матеріали. Саме про один з таких – штучний камінь – ми хочемо розповісти детальніше. Варто зауважити, що вироби зі штучного каменю в Ужгороді є новинкою та інформація про цей матеріал лише починає поширюватися серед споживачів.

Перш за все, штучний камінь – це оздоблювальний матеріал. Він за своїм виглядом схожий на камінь натуральний, проте володіє якостями, що дозволяють використовувати його значно ширше та простіше.

 

Ось що варто знати про вироби із штучного каменю

  • Міцність. Вироби зі штучного каменю стійкі до механічних факторів та високої температури. Вони зберігають форму, стійкі відносно подряпин чи зрізів.
  • Фактурність. У фактурі штучного каменю відсутні мікропори та мікротріщини – це надає надійний захист від грибків чи мікробів.
  • Простий у монтуванні. З’єднання поверхонь зі штучного каменю виконується без швів. І що дуже важливо – цим поверхням можна надавати практично будь-яку форму!
  • Невибагливість. Доглядати за такого роду поверхнями нескладно, а мити їх можна звичайними засобами для миття. Цей матеріал не виділяє запахів (а також радіаційного фону!) та не поглинає вологу.
  • Вигляд. Штучний камінь має гарну однорідну структуру в широкій кольоровій гамі. Також характеризується високою еластичністю. Поверхня буває трьох типів полірування: глянець, напівглянець та матова. Вибір того чи іншого типу залежить від необхідного функціоналу поверхні.

Ми пропонуємо штучний камінь від відомих та якісних брендів "DuPont" та "Samsung". 

 

Колекція зразків штучного каменю, що пропонує "ROMANNA":

 

 

Завдяки цим характеристикам стільниці зі штучного каменю можна безшовно з’єднувати в одну загальну композицію, для того, щоб максимально ефективно використати простір. Дуже часто ці стільниці чи мийки зі штучного каменю перетікають в поверхню підвіконня чи бічних елементів декору стіни. Окремо варто сказати, що в мийках з цього матеріалу крани вмонтовуються дуже щільно без щілин та зазорів!

 

Застосування штучного каменю не обмежується лише кухнею. Вишуканість каменю дозволяє використовувати його при оздобленні та установленні перил, поручнів, плінтусів, сходів та облицювання стін, втілюючи сміливі дизайнерські рішення.

 

Правильний догляд

Якогось особливого догляду за поверхнями із штучного каменю не потрібно – все як зазвичай. Протерти вологою губкою, за потреби – з миючим засобом. У випадку появи тріщин чи зрізів поверхня піддається реставрації. Проводять її шляхом згладжування дрібнозернистим наждачним папером.

 

Приклади робіт із штучного каменю

 

Сертифікати виробників

Comodo SSL