ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Меблі для кафе і ресторанів в Ужгороді

Відвідування ресторану або кафе для сучасної людини – це насамперед спосіб відпочити і розслабитися в приємній обстановці. Щоб створити унікальну атмосферу у вашому закладі, замовляйте меблі для кафе та ресторанів у м. Ужгород у студії меблів Romanna.

Переваги меблів на замовлення

 

Атмосфера в закладі громадського харчування створюється не тільки смачними стравами, напоями та привітним персоналом. Величезну роль відіграє інтер'єр: оформлення стін, віконних прорізів, текстиль, елементи декору і, звісно ж, меблі. Цікаве оформлення барної стійки, оригінальні крісла, столи – все це доповнює антураж і надає унікальності вашому закладу.

Виготовлення меблів у студії з хорошою репутацією за окремим проектом дає змогу:

  • створити унікальний дизайн;

  • підтримати запропонований стиль і концепцію закладу;

  • максимально використати простір приміщення;

  • зробити меблі практичними та функціональними, не поступаючись дизайном;

  • гарантувати якість меблів.

 

Приклад нашої роботи  меблі для ресторану швидкого харчування "Chicken HUT", м. Ужгород

 

 

Звісно ж, можна скористатися стандартним рішенням і купити готові меблі, що більш-менш пасуватимуть під бажаний стиль. Однак цей дешевший і, безумовно, компромісний варіант, не може собі дозволити заклад, що робить ставку на вишуканість та оригінальність.

Замовляйте меблі для кафе і ресторанів в Ужгороді від студії Romanna

Якщо у Вас є ідеї оформлення, але Ви ще не знаєте, як втілити їх в інтер'єрі закладу, ласкаво просимо до нас! Професійні дизайнери розроблять інтер'єр закладу «під ключ», продумають усі дрібниці, врахують Ваші потреби та побажання. Ми допоможемо обіграти особливості приміщення, підтримати концепцію кафе чи ресторану цікавими дизайнерськими рішеннями. Перед початком робіт створюється 3D-ескіз інтер’єру закладу – Ви зможете оцінити дизайн та внести корективи.

 

Кілька причин звернутися до студії Romanna:

  • унікальний дизайн;

  • власне виробництво;

  • висока якість матеріалів і фурнітури;

  • екологічність меблів;

  • досвід роботи з 2010 року і відмінна репутація!

 

Переступаючи поріг закладу, гість має поринути у неповторну атмосферу, яка сприяє неквапливому приємному відпочинку. Звичайно, велике значення має якість кухні та обслуговування, але затишок і красива обстановка роблять відвідувачів більш прихильними.

 

Не заощаджуйте на тому, що стане обличчям вашого закладу. Оновлюючи інтер'єр ресторану або відкриваючи кафе, замовте розробку дизайну і меблів у студії Romanna!

Comodo SSL