ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Меблі для магазинів в Ужгороді

Для покупця дуже важливо відчувати себе в магазині комфортно і невимушено. Багато в чому обстановка створюється персоналом. Однак велике значення також має інтер'єр і оформлення магазину. Щоб створити затишок, підкреслити оригінальність і залучити клієнта, найкраще замовити меблі для магазину в м. Ужгород.

 

Чому варто купувати меблі для магазинів на замовлення?

Оформлення фірмового магазину – це візитівка компанії. Інтер'єр має не тільки відповідати концепції, а й бути функціональним і приваблювати цільову аудиторію. Наприклад, людина, яка шукає одяг за демократичною ціною, навряд чи піде до магазину з розкішним оформленням у палацовому стилі, мармуром та кришталевими люстрами. А той, хто цікавиться дизайнерськими речами і хоче придбати щось унікальне, оцінить сміливе оформлення і нестандартні рішення.

 

Професіqний дизайнер знається на людській психології, на впливі кольорів, освітлення, розташування стелажів. Залучений до оформлення приміщень спеціаліст допоможе максимально використати торгові площі, розробить меблі під Ваші потреби і порадить найбільш практичні матеріали та привабливе з погляду покупців поєднання кольорів.

 

Зазвичай для магазинів купують:

  • прилавки та вітрини;

  • стелажі;

  • шафи для зберігання;

  • пенали і полки;

  • крісла, пуфи, диванчики для клієнтів.

 

Ці меблі можна знайти у готовому вигляді, однак якщо Ви хочете, щоб приміщення Вашого магазину було оформлено оригінально, зручно як для співробітників, так і для клієнтів, краще замовити розробку інтер'єру і меблів дизайнерам.

 

Приклад нашої роботи - меблі для магазину спортивного взуття "Heelys"

 

Замовити меблі для магазину в Ужгороді пропонує студія Romanna

Незважаючи на те, що більшість товарів можна замовити онлайн, у багатьох випадках люди віддають перевагу магазинам у торгових центрах або окремим крамничкам. Конкуренція серед торгових точок велика, тому кожна намагається виділитися не тільки за рахунок асортименту, а й цікавим оформленням. Якщо Ви збираєтеся оновити інтер'єр магазину або відкрити новий, звертайтеся до студії Romanna.

 

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з оформлення приміщень. Для Вас повністю розроблять дизайн інтер'єру, підберуть матеріали і фурнітуру, створять 3D-модель, щоб у Вас була можливість оцінити, як все це виглядатиме після реалізації. За умови схвалення проекту, ми виготовимо і встановимо всі необхідні меблі в чітко зазначені терміни.

 

Наша студія успішно працює у сфері виготовлення меблів на замовлення з 2010 року. Ми використовуємо виключно якісні, екологічно чисті матеріали, беремося за задачі будь-якої складності і створюємо унікальні меблі.

Comodo SSL