ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Офісні меблі в Ужгороді

Офісні меблі в Ужгороді - обличчя будь-якої компанії. Яким би не було приміщення офісу, яка б техніка там не застосовувалася, офісні меблі грають ключову роль.

При вході у будь-який офіс передусім Ви звертаєте увагу на столи, тумбочки, стелажі та інші офісні меблі і ставите оцінку підприємству в цілому!

Широкий вибір меблів для офісу в Ужгороді від студії меблів “Romanna”

Хороші меблі для офісу - це надійні і стильні столи, красиві і місткі стелажі, шафи та ін.

При проектуванні меблів у Ваш офіс ми враховуємо усі Ваші побажання і особливості приміщення Вашого офісу.

 

Особливості виготовлення офісних меблів від студії "Romanna"

Функціонально спроектоване робоче місце - запорука швидкої та плідної роботи, якщо офіс до того ж має оригінальний вигляд, то працювати в ньому буде справжнє задоволення, а генерування нових креативних ідей не змусить себе чекати.

 
Цікаві ідеї по розміщенню, та облаштування дизайну інтер'єру офісу, допоможе втілити команда професіоналів студії меблів "Romanna". Наші дизайнери внесуть у Ваш офіс сучасність, допоможуть створити власний стиль. Клієнти чи ділові партнери відвідавши офіс залишаться у приємних враженях. Працювати у Вашому офісі буде зручно, приємно та комфортно, що підвищить працездатність. Для виготовлення використовуються натуральне дерево, МДФ, ДСП, а також для декору можуть бути використані елементи обтянуті шкірою чи тканиною.  Ми гарантуємо унікальний дизайн. Використовуємо тільки якісні матеріали.
 
Зверніться до студії меблів "Romanna" - ми виконаємо всі необхідні розрахунки, проконсультуємо і виготовимо надійні меблі!
 
Термін виготовлення - від 14 днів.
Гарантія на виріб - 2 роки.
 
Завітайте до нас в магазин за адресою:
м. Ужгород, вул. Капушанська, 14
 
Замовляйте меблі для магазину за телефонами:
+38 (066) 408 66 96
+38 (093) 578 98 94
+38 (095) 074 69 08
 
Comodo SSL