ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

РОЗСУВНІ СИСТЕМИ

РОЗСУВНІ СИСТЕМИ ДЛЯ ШАФ-КУПЕ

 

CLASSIC

Classic - вертикальний профіль-ручка, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra Classic для изготовления раздвижной системы

 PRESTIGE

Prestige - вертикальний профіль-ручка, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, верхньопідвісних міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra Prestige для изготовления раздвижной системы

 ELITE

ELITE - вертикальний профіль-ручка, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, верхньопідвісних міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra Elite для изготовления раздвижной системы

OMEGA

 Omega - вертикальний профіль-ручка, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, верхньопідвісних міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra Omega для изготовления раздвижной системы

ELEGANCE

 Elegance - вертикальний профіль-ручка, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, верхньопідвісних міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra Elegance для изготовления раздвижной системы

 DE-LUX

DeLux - вертикальний профіль-ручка з підвищеними технічними характеристиками, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, верхньопідвісних міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra DeLux для изготовления раздвижной системы

 PREMIUM

 Premium - вертикальний профіль-ручка з підвищеними технічними характеристиками, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, верхньопідвісних міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra Premium для изготовления раздвижной системы

GOTHIC

 Gothic - дизайнерська серія профілю, що не має аналогу. Вертикальний профіль-ручка з підвищеними технічними характеристиками, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, верхньопідвісних міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra Gothic для изготовления раздвижной системы

 AQUA

Aqua - дизайнерська серія профілю, що не має аналогу. Вертикальний профіль-ручка з півищеними технічними характеристиками, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, верхньопідвісних міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra Aqua для изготовления раздвижной системы

 OMAR

Оmar - дизайнерська серія профілю, що не має аналогу. Вертикальний профіль-ручка з підвищеними технічними характеристиками, що використовується у виробництві розсувних систем для шаф-купе, верхньопідвісних міжкімнатних перегородок, складних і розсувних дверей для шаф-купе.

Алюминиевый профиль ручка Integra Omar для изготовления раздвижной системы

СКЛАДСЬКА ПРОГРАМА КОЛЬОРІВ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

ДЛЯ РОЗСУВНИХ СИСТЕМ 

Цветовая гамма алюминиевого профиля и раздвижных систем для шкафов купе, раздвижных дверей и перегородок

У НАШІЙ СТУДІЇ "РОМАННА-МЕБЛІ" ВИ ОТРИМУЄТЕ:

  • кращі ціни на алюмінієвий профіль і розсувні системи;

  • доставку продукції по всій території України;

  • можливість роботи "від отвору";

  • повний спектр послуг: порізка за розміром, сверління монтажних отворів, збір фасадів, комплектація фірмової фурнітури, пакування.

 

Категорії розсувних систем 

Розсувні системи можна розділити на 3 категорії:

  • стандартна категорія розсувних систем, до якої відносяться Classic, Prestige, Elit i Omega. Застосовується, як правило, для виготовлення дверей шаф-купе;
  • серія розсувних систем з підвищеними технічними характеристиками, до якої відносяться Elegance, DeLuxe i Premium.
  • дизайнерська серія розсувних систем: Gothic, Aqua i Omar. Ця категорія розсувних систем відрізняється вертикальним профілем-ручкою, що не має аналогів в Україні, - шириною профілю від 70 до 85 мм і товщиною стінки 1,2 мм, що надає цим розсувним системам не лише надзвичайно високу міцність, але й неперевершений дизайн. Крім того, ці розсувні системи поставляются в ексклюзивних кольорах - "INOX  шампань браш під лаком" і "INOX графіт браш полірований".

 

Comodo SSL