ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Шафа-купе в Ужгороді

 

 

Заповніть форму і отримайте знижку на шафу-купе 500 грн.

Отримати знижку 500 грн.
Закрити

...

*Знижка разова і діє на одне замовлення

Чому необхідно замовити шафу купе?

Шафа купе в Ужгороді - один з найпопулярніших в наші дні видів меблів. У квартирах і приватних житлових будинках шафи купе на замовлення все частіше замінюють старі меблі традиційної конструкції, і цьому сприяє цілий ряд переваг, які відрізняють такі шафи від шаф звичайного типу. Далеко не кожен з нас є щасливим володарем просторої житлоплощі, в основному велика частина городян мешкає в квартирах стандартного планування, в яких є вузькі коридори, кути, простінки.

Шафа-купе на замовлення в Ужгороді

Обіграти такий простір за допомогою звичайних меблів навряд чи можливо. Єдиним рішенням, в цій ситуації залишається зробити вбудовану шафу купе на замовлення в Ужгороді. Найважливіша особливість, яку має шафа купе на замовлення і яка робить їїтакоюпопулярноюі затребуваноюсеред численних їїприхильників, так це розсувні двері, які в усіх відношеннях зручніше за розпашнідвері. Завдяки цьому досягається істотна економія простору в приміщенні.

Схеми заповнення:

Галерея:

 

 

Адже використовуючи таку конструкцію дверей шафи, вже не вимагається залишати перед нимивільний простір, щоб можна було відкрити двері, оскільки вони плавно розходяться в сторони. Але цим її переваги, звичайно ж, не вичерпуються. Найважливіша перевага, яку мають шафи купе на замовлення перед іншими видами меблів, полягає в тому, що виготовляються вони з розрахунком на установку в конкретне місце приміщення.

Замовити шафу для одягу в Ужгороді

Відмітимо, що коли Ви збираєтеся замовити шафу для одягу в Ужгороді, то Ви повинні знати, що дизайн нових меблів розробляється індивідуально, з урахуванням усіх особливостей інтер'єру, а також особистих побажань замовника. Відповідно, замовити шафи купе в Ужгороді можна у будь-якому дизайнерському виконанні, будь-яких розмірів, з урахуванням усіх нюансів. Завдяки цьому можна їїзамовити під будь-яке доступне місце, де неможливо розташувати традиційні корпусні меблі.

Comodo SSL