ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Каретна стяжка

Каретна стяжка Ужгород..

Капітон або ж каретна стяжка — це спосіб декорування меблів, в якому використовуються втоплені в оббивку ґудзики (обтягнутих тканиною) та оббивка меблів тканиною.

Каретна стяжка вважається класикою французького походження. Ще у 18 столітті в такий спосіб оформляли салони карет зсередини — звідси й з'явилася назва. У наші часи такою стяжкою покривають стінові панелі, прикрашають узголів'я ліжка і навіть друкують шпалери з розкішним принтом Капітон.

 

Декор каретною стяжкою 

Студія меблів Romanna виконує декорування каретною стяжкою для оформлення будь-яких інтер’єрів (приватні будинки, квартири, офіси, ресторани, готелі та інше). Ми використовуємо тканини компаній Dekoma, ItalVelutti, Persempra й підбираємо інші аксесуари на замовлення наших клієнтів.

Які ж особливості каретної стяжки варто врахувати при виборі даного способу декорування? Ось кілька з них: 

· орнамент каретної стяжки може бути виконаний із квадратів чи ромбів (використовуються найчастіше) та інших геометричних фігур;

· колір тканини для оббивки меблів та ґудзиків краще обирати один і той же;

· для інтер'єрів у стилі Капітон найчастіше обирають велюр, шкірозамінник, шкіру, оксамит, меблевий текстиль — тканини, які виглядають “дорого”;

· догляд за каретною стяжкою від Romanna Mebliне потребує особливих зусиль, адже тканини, які ми використовуємо в роботі, мають захисне покриття та не вбирають пил. Найпростіше доглядати за стяжкою із шкіри або шкірозамінника — підійде просте вологе прибирання. 

                                                               

Каретна стяжка на стінових панелях

Останнім часом популярності набирає декорування каретною стяжкою саме стінових панелей. В чому тут секрет? Не лише в оригінальності цього способу оформлення, а й в таких важливих нюансах як:

· звукоізоляція. Оскільки каретна стяжка складається з кількох шарів (ДСП, наповнювач, тканина), то звукова проникність у рази понижується. Цей ефект використовують в дитячих кімнатах, кінотеатрах, готелях та всюди, де необхідно зменшити звукове навантаження зовні або з середини;

· можливість приховати дефекти стін. Нерідко після будівництва чи ремонту стіни приміщень виглядають, м'яко кажучи, не ідеально. Стінові панелі із каретною стяжкою повністю закривають видимі дефекти;

· довготривале збереження зовнішнього вигляду. Такий декор на стінах служитиме значно довше, ніж традиційні шпалери або фарба. Це питання особливо актуальне, якщо мова йде про громадські місця.

Наостанок скажемо, що каретна стяжка — це справді елегантне та красиве рішення, котре із правильним підходом стане родзинкою інтер'єру.   

 

Якщо Ви шукаєте можливість оформити інтер'єр каретною стяжкою в Ужгороді, команда студії меблів Romanna залюбки допоможе Вам у цьому! Звертайтеся: +38 (066) 408 66 96, +38 (093) 578 98 94, +38 (095) 074 69 08.

 

Comodo SSL