ПРОЕКТУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО
МОНТАЖ

+38 (066) 408 66 96
+38 (095) 074 69 08


Ужгород, вул. Капушанська, 14

Торгові меблі і вітрини в Ужгороді

Торгова вітрина – це візитна картка Вашого бізнесу, тому їй необхідно приділити особливу увагу. Наші дизайнери запропонують самі оригінальні рішення меблів вітрини в Ужгороді для продуктових, промислових, взуттєвих магазинів, салонів краси, аптек, ювелірних салонів.

Корпусні меблі для магазину в Ужгороді

Дизайн торгових корпусних меблів в Ужгороді проектується нами в залежності від виду Вашої діяльності. Тому оформлення вітрин, стелажів, прилавків є індивідуальним для кожного клієнта. Торгові вітрини, виготовлені нами, стануть невід`ємною частиною Вашого бізнесу.

 

Торгові вітрини в Ужгороді від студії "Romanna"

Розпочинаючи нову справу Ви зіштовхнетеся з великою кількістю питань, які потребуватимуть негайного вирішення. Та в одному, ми точно зможемо Вам допомогти, зробити Ваш шлях до омріяного майбутнього набагато швидшим. Дизайнери студії меблів "Romanna" професійно змоделюють торгове приміщення та зроблять його максимально функціональним та практичним, завдяки високоякісним меблям власного виробництва. Допоможуть у підборі кольорової гами та текстур торгових вітрин в Ужгороді.

 

Дизайнерські рішення для комерційних приміщень та приватних закладів

Для багатьох закладів бізнесу, що обслуговують людей, часто необхідні оригінальні дизайнерські рішення, які б, по-перше, відповідали їх сфері діяльності, по-друге, - підкреслювали їхні особливості, відмінності та переваги порівняно з іншими закладами побідного типу. Наші дизайнери допоможуть Вам створити свій унікальний проект інтер'єру, а майстри студії меблів "ROMANNA" виготовлять необхідні меблі в оптимальні терміни.

 

Школа англійської мови для дітей, м. Ужгород:

 

 

Меблі для вітрин в магазин - якість гарантовано!

Вашій увазі буде представлений великий вибір фасадів з МДФ та натурального дерева, з глянцевою та матовою поверхнею виготовлення меблів для вітрин в магазин в Ужгороді, і це ще не весь перелік того, що ми можемо запропонувати Вам. Торгове приміщення облаштоване меблями студії "Romanna" стане безцінним внеском вашого бізнесу.
 

Зверніться до студії меблів "Romanna" - ми виконаємо всі необхідні розрахунки, проконсультуємо і виготовимо надійні меблі!

 
Термін виготовлення - від 14 днів.
Гарантія на виріб - 2 роки.

Замовити меблі для магазину в Ужгороді

Завітайте до нас в магазин за адресою:
м. Ужгород, вул. Капушанська, 14
 
Замовляйте меблі для магазину за телефонами:
+38 (066) 408 66 96
+38 (093) 578 98 94
+38 (095) 074 69 08
 
Comodo SSL